[vc_row][vc_column][parallax_row opacity=”30″ image=”1962″][vc_empty_space height=”35vh”][vc_custom_heading text=”Aanmelding geslaagd” font_container=”tag:h1|font_size:60|text_align:left|color:%23592335″ use_theme_fonts=”yes” css_animation=”fadeInDown”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Dankjewel voor je aanmelding!

We hebben je de eerste mail gestuurd met daarin de link naar de video.

Als je je ook hebt aangemeld voor de nieuwsbrief heb je daar een bevestigingsmail voor gekregen. Je aanmelding is pas definitief als je daarin op de link klikt. Check daarom je mail en je Spam box voor de bevestigingsmail.

Als je meteen door wilt naar de eerste video klik dan op onderstaande knop:[/vc_column_text][vc_btn title=”Naar de eerste video” style=”custom” custom_background=”#c2ddd8″ custom_text=”#592335″ align=”center” i_icon_fontawesome=”fas fa-play” add_icon=”true” link=”url:https%3A%2F%2Facademy.anouka.nl%2Fcursussen%2Fstress-te-lijf%2Flessen%2Fstress-te-lijf-1%2F|||”][/vc_column][/vc_row]